Luxusní kabelky, tašky a batohy ...

Michael Andrease se od roku 2013 specializuje na ruční výrobu luxusních dámských, pánských i dětských kožených kabelek, tašek, batohů a doplňků. Tvoří veškeré výrobky sám od návrhu a střihu až po realizaci. Zaměřuje se na vysokou kvalitu zpracování, originální a jedinečný design, který vnáší do svých limitovaných kolekcí. Používá značkové italské a české pravé kůže té největší kvality. Všechny své výrobky šije ručně a propracovává je do nejmenších detailů. Vybrat si můžete z již vyrobených kabelek nebo si nechte ušít kabelku dle Vašich snů a přání. Jestli chcete vytvořit svoji kabelku společně s návrhářem, kontaktujte nás!

                 Módní sny a kabelky na přání


Módní návrhář Michael Andreas Vám umožní sladit Váš outfit s naprosto originálním stylem a designem kožených kabelek. Snaží se bořit hranice a užívá si neomezených možností práce s kvalitní luxusní kůží. Vyberte si z módních kolekcí nebo si nechte od Michaela Andrease vyrobit kabelku na míru. Popusťte uzdu fantazii své i návrhářově, ať už se jedná o střih, barvu, celkové zpracování nebo originální detaily. Pojďte tvořit společně a Vaše módní sny se pod rukama Michaela Andrease stanou skutečností. Pokud máte zájem o kabelku na míru, kontaktujte nás.

Luxusní kůže z Itálie a z Čech

Existuje mnoho druhů kůží, které se odlišují svojí pevností, dezénem nebo třeba aplikací vysokého laku, či naopak kůže matné apod. Michael Andreas využívá velkou pestrost široké nabídky a dává přednost unikátním, nevšedním kůžím. Baví jej vymýšlet nové tvary kabelek a vytvářet netradiční střihy. Klade důraz na kování, zipy a pevnost i vysokou kvalitu nití. Snaží se vybočovat z uzavřených módních proudů.


"Bude mi velkou ctí, když se moje tvorba stane součástí Vašich životů. Děkuji Vám za projevenou důvěru, která je hnacím motorem a inspirací mé tvorby..."

Váš Michael AndreasDámské kabelky
Pánské tašky