MICHAEL ANDREAS

Od květin ke kabelkám a módě

Módní design je mojí životní vášní. Začínal jsem ve světě květin floristikou a dekoracemi květinových aranžmá. Tato tvůrčí práce mě i dnes stále naplňuje, inspiruje a přináší radost. V roce 2013 jsem objevil kouzlo šicího stroje a výroby vlastních módních doplňků. Do tohoto fascinujícího světa jsem se ponořil naplno.

Kůže je vynikající materiál, který mi dává možnost přenést své nápady do skutečných výrobků. Navrhnout hezkou a kvalitní kabelku bez předchozích profesionálních zkušeností s prací s kůží, šicím strojem a vůbec procesem výroby kabelky, bylo z počátku skutečně náročné. Moje cesta módního návrháře začínala stylem pokus - omyl. Procházel jsem obchody s různým koženým zbožím a všímal si designu, sledoval úroveň řemeslného zpracování. Svůj první kousek jsem ušil postaru, věřte-nevěřte v ruce, bez použití stroje. Překvapilo mě, jak naplňující pro mě byla práce s kůží a samotná tvorba, když první výrobek vznikal pod mýma rukama. Povedl se, hned první taška naplnila a možná dokonce i předčila moje očekávání. Proto jsem neváhal a objednal si profesionální šicí stroj. Sice starý, ale plně funkční a na získání praxe se mi hodil naprosto skvěle. Za pár měsíců jsem tento průmyslový šicí stroj uměl dostatečně ovládat a objednal jsem první luxusní italské a české kůže. Šel jsem do toho zkrátka naplno, prostě plnou parou vpřed, a tak je tomu dodnes :)

Moje kolekce čítají desítky kabelek, tašek, batohů netradičních a originálních tvarů i kombinací barev. Přesvědčit se o tom můžete sami na těchto stránkách, které pro Vás postupně připravujeme. Zanedlouho zprovozníme také e-shop, ve kterém si budete moci mé oblečení a kabelky zakoupit.

Budu velmi rád, když se některý z mých výrobků stane Vaším společníkem a součástí Vašeho šatníku, Vašeho osobního životního příběhu.

S láskou Váš Michael

DÁMSKÉ A PÁNSKÉ OBLEČENÍ

Nové obzory, nový směr

Po pěti letech práce s kůží a tvorby kabelek rozšířil Michael Andreas své portfolio o módní dámské a pánské oblečení.

Nadčasové modely, tvořivost, nové pojetí zpracování materiálů, ale také jejich originální kombinace provázejí výrobky značky Michael Andreas od počátku a spojují v sobě na jedné straně rukodělnou tradici a na straně druhé nezvyklé pojetí současného moderního, tepajícího světa plného jiskřící energie.

Michael Andreas při tvorbě luxusního dámského, pánského oblečení i originálních kabelek a tašek dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů. Pracuje s velmi kvalitní kůží, která nejčastěji pochází z Itálie nebo z České republiky. Upřednostňuje netradiční látky, barvy a jejich kombinace, zapojuje vysoký lesk kůží.