Představujeme Vám módní kolekci Michelangelo léto 2019

Při tvorbě kolekce Michelangelo čerpal Michael Andreas inspiraci v italské módě, trendech a bohémském jižanském stylu. Zároveň se nechal inspirovat vzory látek v zámeckém elegantním a vznešeném stylu, který k této zemi neodmyslitelně patří. Šedá evokuje chladivý stín, tichý klid historických památek a monumentálních staveb, zatím co oranžová se zlatou vystihují energii života, jiskrnost a divokost středomoří.

Michael Andreas o své kolekci Michelangelo

"Celá kolekce vznikla v příjemně uvolněné atmosféře. Látky a jejich motivy mě naprosto okouzlily a jednotlivé modely se mi pod rukama tvořily téměř samy. Jako by si Itálie vybrala mě a pohrála si s mojí fantazií. Mám rád, když dámské oblečení podtrhuje ženskost, proto jsem zapojil i volány, rukávy jsou nadýchané, podtrhují ladnost a jemnost. Myšlenka doplnit kožené kabelky o bambus se ukázala jako správná cesta. Spojení těchto materiálů je stylové, nevšední a svěží. Pevně věřím, že moje nová kolekce pro léto a podzim 2019 nadchne i širokou veřejnost," řekl autor kolekce, Michael Andreas.

Pravá kůže, bambus a ruční práce

Při tvorbě kabelek kolekce Michelangelo byly použity nejen luxusní pravé italské kůže, ale poprvé do svých výrobků Michael Andreas zakomponoval také bambus, jehož zapracování je mnohem náročnější než běžná ruční práce s kůží. Bambus dodává kabelkám letní svěžest, eleganci a podtrhuje umělecký tón celé kolekce. Je nevšedním zpestřením a ve spojení s italskými kůžemi vypadá přirozeně, elegantně a umocňuje luxusní vzhled kabelek a tašek.

Podívejte se na videa kolekce Michelangelo