Kožené kabelky, tašky, batohy ...

Michael Andreas se specializuje na ruční výrobu luxusních dámských, pánských i dětských kožených kabelek, tašek, batohů a doplňků. Mladý módní návrhář tvoří veškeré výrobky sám od návrhu a střihu až po realizaci. Zaměřuje se na vysokou kvalitu zpracování, originální a jedinečný design, který vnáší do svých limitovaných kolekcí. Používá vysoce kvalitní značkové italské a české kůže. Všechny své výrobky šije ručně a propracovává je do nejmenších detailů. Můžete si vybrat z již vyrobených kabelek a tašek, nebo si nechat ušít kabelku Vašich snů. Pokud chcete tvořit společně s návrhářem, neváhejte a kontaktujte nás!

Luxusní kůže z Itálie i z Čech

Existuje mnoho druhů kůží, které se odlišují svojí pevností, dezénem nebo třeba aplikací vysokého laku, či naopak kůže matné apod. Michael Andreas využívá velkou pestrost široké nabídky a dává přednost unikátním, nevšedním kůžím. Baví jej vymýšlet nové tvary kabelek a vytvářet netradiční střihy. Klade důraz na kování, zipy a pevnost i vysokou kvalitu nití. Snaží se vybočovat z uzavřených módních proudů.

"Bude mi velkou ctí, když se moje tvorba stane součástí Vašich životů. Děkuji Vám za projevenou důvěru, která je hnacím motorem a inspirací mé tvorby..."

Váš Michael AndreasDámské kabelky
Pánské tašky