David & Michelangelo podzim 2019


Kolekce pro podzim 2019 navazuje na velmi úspěšnou letní kolekci Michelangelo a je inspirována vášnivým a divokým italským životním stylem a nespoutaností jižanské povahy. Podzimní modely jsou vytvořené z hebkých materiálů, které podtrhují ženskou krásu a ladnost. Michael Andreas v ní skloubil elegantní styl s lehce sportovním. Výsledek je odvážný a sexy. Kolekce měla premiéru v rámci módní přehlídky finalistek Miss České republiky 2019.

Hřejivé svetry i společenské šaty

David & Michelangelo spojuje dámské oblečení a kožené kabelky vyrobené z pravých italských kůží. Zahrnuje dlouhé společenské šaty, sukně, ale i podzimní hřejivé šaty a svetry. Nechybí ani podzimní bundy z rifloviny, taftu nebo výrazná kožená bunda. Modely mají nevšední tvary, střihy a Michael Andreas v nich kombinuje netradiční materiály. Každý model je originál, vždy propracovaný do nejmenšího detailu.

Psaníčka, objemné cestovní tašky

Z dílny Michaela Andrease pocházejí také luxusní kabelky a cestovní tašky, které kolekci doplňují netradičními materiály. Kromě italských kůží s ojedinělým dezénem, jsou především velké cestovní tašky vyrobené i z argentinské hověziny. Jedná se o výjimečné módní kousky, které potěší srdce každé ženy.